Yeni Yıldan Beklentilerim:)

Evet.... Eski yıl bitti, yepyeni bir yıl geldi...Yeni Yıl Yeni Yıl Yeni Yıl sizlere kutlu olsun, Yeni Yıl Yeni Yıl Yeni Yıl Sizlere mutlu olsun ezgileri eşliğinde yeni yıldan beklentilerimi maddeler halinde sıralayacağım. Belki noel babanın gözünede çarpar.

1)Evsizlere ev, işsizlere iş, hastalara sağlık, bahtsızlara şans, evde kalmışlara koca, kel başa şimşir tarak istiyorum.

2) Babaların "saat kaç kızım nerde kaldın" cümlesini unutmalarını, bu suretle çocuklarına işkence yapmaktan vazgeçmelerini ve çocukların bu onurlu direnişinde yanlız bırakılmamalarını istiyorum ve eğer mümkünse cümlenin şu şekilde değiştirlmesi uygun olacaktır "kızım lütfen bugün eve gelmesende olur, sen gezmene bak" :))

3)Kilo aldırmayan çikolota icat edilsin istiyorum.

4)Herkesin çok parası olsun, hatta zenginden alıp fakire verilsin , ve hatta böyle bir kahramanımız olsun istiyorum.

5)Tatlı cadı gibi her istediğim yere bir burun hareketiyle gidebilmek istiyorum.

6)Tembellik, oturmak, çalışmamak ve bütün gün yatmak her genç kızın asli görevi haline getirilsin , uymayanlar cezalandırılsın.

7) Saç rengim ve şeklim, ayrıca kıyafetlerim, girdiğim ortama göre kendiliğinden değişsin istiyorum.

8) Gerçek hayatımızda da dizi ve filmlerdeki gibi duruma uygun fon müzikleri çalsın istiyorum.

9)Bütün kitaplar benim olsun, piyasaya yeni çıkacak kitaplar için ilk benim onayım alınsın istiyorum.

10)Annemin odamdan uzak durmasını,mümkünse eşyalarıma dokunmamasını istiyorum, hadi dokundu diyelim sonradan hiç bulamayacağımız yerlere saklamamasını istiyorum.

11)Bütün çiçeklerin hiç solmadan sürekli açmasını istiyorum.

12) Güneşinde kaşı, gözü , ağzı olsun ve sürekli gülümsesin istiyorum.

13) Önce bütün fareler kediler tarafından, sonra tüm kediler köpekler tarafından yensin , sonrada tüm köpekler belediye tarafından zehirlensin istiyorum.

14)Aslan, kaplan ve timsahların evcil hayvan statüsüne sokulmasını istiyorum.

15) Apache gençlerin sokaklarda dans etmesi yasaklansın, dı dım dı dım dırı dı dım şeklindeki müziklerininde ruh ve beden sağlığı bozulmasın diye 18 yaşından küçüklere dinletilmemesini istiyorum.

18) Yıldız kayarken tuttuğumuz tüm dileklerin gerçek olmasını istiyorum.

19) Aristodan günümüze tüm filozofların canlanıp evime yerleşmelerini istiyorum , özellikle Schopenhaur ile bizzat tanışma şerefine nail olursam çok sevineceğim.

20) Yerçekimi olmasın bizde havada süzülelim istiyorum, ayrıca yemek yerinede ufak kapsüller olsun acıktığımızda onları yutalım hemencecik.

Noel Babaa şimdilik beklentilerim bu kadar , yap bir güzellik :)

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !